Uus Hitachi ZX135USL-6

23.8.2018

Hitachi mõistab tsiviilehitusmasinate metsandustööde erinõudeid.

Vastamaks nende nõuetele on Hitachi arendanud spetsiaalselt metsatöödeks masina ZX135USL-6. Sellel on suurem kliirens kui standardmudelitel, mis tagab sujuva liikumise ebaühtlasel maastikul. Kuna see on lühikese jalaga masin, sobib see ideaalselt kitsastes tingimustes töötamiseks. Masinale on lisatud täiendavaid turvaelemente, mis tagavad veelgi turvalisema kaitse juhile.

Telik

ZX135USL-6 standard mudelitel on suurem kliirens (560mm), mistõttu on see ideaalne masin kivisel ja ebaühtlasel pinnal töötamiseks. Pikemad teleskoobid ja 900 mm teleskoobid parandavad veelgi masina stabiilsust. Vastupidavust on tugevdatud ajami mootorikaitsmete, šassii raami ja paksema alusplaadiga.

Parem jõudlus

Mootor vastab IV etapi nõuetele ning on kõrge tootlikkusega, hoides madalat kütusekulu. Hüdraulikasüsteem on HIOS-IV, kus hüdropump ja juhtploki ühiskontroll vähendab tagasivoolu mahutisse. See suurendab hüdraulika tõhusust. Antud masin on varustatud standardveduritega, mis pakuvad 11% suuremat tõmbejõudu.

Erakordne turvalisus

Kaitsmaks juhti on masina ZX135USL-6 esiklaas varustatud OPG2 võrega. Standardina on olemas ka tagumine ja kaks küljekaamerat, mis muudavad nähtavuse paremaks masina ümber. Hitachi ZX135USL-6 sobib ideaalselt metsandusega tegelemiseks. Tänu oma tugevale veojõule pakub see kergemates tingimustes paremat vastupidavust, stabiilsust ja ohutust.