Kiirem, turvalisem ja lihtsam: ZX210X-6

12.2.2019

Kas olete kunagi ette kujutanud oma tuleviku töökohta? Kaevetööde teostamine poole kiiremini, erakordse täpsuse ja minimaalse pingutusega? Võite nüüd seda ette kujutada, sest Hitachi on Euroopas välja töötanud oma esimese ICT hüdraulilise, masinjuhtimisega ekskavaatori.

Tänu poomi ja käsivarre poolautomaatsele tööle võimaldab ZX210X-6 töid teostada 50% kiiremini kui tavalise ekskavaatoriga. Tööorgani nurk on reguleeritud selliselt, et kallakute viimistlust on võimalik teha vähemate kordustega. Samuti kontrollitakse kopa tera, et vältida üle kaevamist.

Erakordne täpsus

Masina kere, poomi, käsivarre ja kopa küljes on tundlikud andurid, mis toimivad ideaalselt hüdraulilise juhtimisseadmega. Kombinatsioonis Hitachi tuntud hüdraulikaga on ZX210X-6 üks kõige täpsemaid masinaid turul.

Kasutajasõbralik

Kabiinis olev 10-tolline puutetundlik ekraan töötab nagu nutitelefon, mida on lihtne kasutada. Ekraanil on numbriline informatsioon, töörežiimid ja seaded ning kõrgresolutsiooniga 3D graafika. Ekraani vaadet on võimalik pöörata, vaadet suurendada ja vähendada ning näha mitut jaotust korraga.