Hitachi ekskavaatorid

Hitachi_ZX210-6_excavator

Hitachi on alati olnud ekskavaatorite tehnika ja töökindluse alal teerajaja. Zaxis seeria masinatel on palju tehnilisi omadusi, mis teistel ekskavaatoritel puuduvad. Juhitavuse ja ekskavaatorijuhi töötingimuste poolest kuulub Hitachi tippklassi.

Hitachi masinad, mida Rotator Soome tellib, on algusest peale ehitatud soomlastest töövõtjate ning Rotatori ja Hitachi 30-aastases koostöös omandatud vankumatute kogemuste varal. Soomlastest töövõtjate erinõudmiste hulka kuulub näiteks mitmekülgne tehasevalmis lisahüdraulika, mis võimaldab üha erinevamate tööseadmete kasutamist. Kui masinad kohale jõuavad, sooritab Rotator nende impordikontrolli ning komplekteerib vastavalt kliendi vajadustele. Maaletoojal on tehnilised oskused ja dokumendid, mis koos õigete tööriistade kasutamisega tagavad ka õige komplekteerimise.

Kui Hitachi masina hoolduse eest vastutab Rotatori professionaalne hooldevõrgustik ning masinatel kasutatakse ainult originaalvaruosi, on see masinat vahetades kohe näha selle edasimüügihinnas.

HITACHI masinate müük:

myyk@rotator.ee;
tel: 6 406 034,  58 859 252