Põhjuseid soetada Hitachi

Hitachi on tuntud Jaapani kvaliteetse rasketehnika tootja. Meil on hea meel pakkuda Hitachi rasketehnikat ja tehnilist tuge üle kogu Eesti. Hitachi soetamise põhjuste seas on ka töökindlus, jõudlus, säästlikkus ja kõrge väärtus järelturul. Just nendel põhjusel on Hitachi tehnika omanud liidripositsioone põhjamaade turul, kus juba ainuüksi muutlikud ilmastikutingimused panevad masina töökindluse tugevalt proovile. Traditsiooniliselt kutsume oma häid koostööpartnereid iga aastaselt ka Hitachi tehase külastusele, et selles oma silmaga ka veenduda. Mõnedest masina eelistest lähemalt ka allpool.

Hitachi TRIAS hüdraulikasüsteem

Võimekas ja produktiivne
Hitachi 3 hüdropumba (TRIAS) hüdraulikasüsteem on unikaalne lahendus, mis tõstab Hitachi ekskavaatorid esile oma töövõimekuse poolest. Süsteem tagab selle, et hüdropumbad jagavad optimaalselt töökoormust, mille tulemuseks on paranenud kütusekulu ja masina jõudlus. Süsteem võimaldab rakendada samaaegselt erinevaid hüdrosüsteeme, ilma jõukadudeta. Seega masin võimaldab sõitmist, pööramist ja kaeveliigutuste sooritamist samaaegselt ilma, et masina töövõime oluliselt kahaneks.

Tutvustava ingliskeelse video leiad siit:
https://www.youtube.com/watch?v=ZilaOM1sRbs

Kütusesäästlik

Ekskavaatori või frontaallaaduri valikul on alati olulisel kohal kütuse sääst. Lisaks töökindlusele, on Hitachi masinad ehitatud säästma kütust ja teie raha.

Iga Hitachi komponent on ehitatud pidades silmas ka kütuse säästu. Ainuüksi see annab tugeva eelise võrreldes analoogmasinatega Masinatel on rida innovatiivseid lahendusi, mis aitavad säästa kütust. Seejuures ei ole tehtud järeleandmisi masina jõudluse osas. Alljärgnevalt kirjeldame vaid kolme kütuse säästmise viisi Hitachi Zaxis ekskavaatoritel.

 

ÖKO töörežiim. See töörežiim on ideaalne olukordadeks, kus suhteliselt kõrget produktiivsust on vaja kombineerida madala kütusekuluga. Töörežiimi aktiveerimiseks vajutage “mode” tähistusega nuppu juhtpaneeli paremas nurgas. 

Eco-mode-button

Automaatne PUHKEREŽIIM. Kasutades seda režiimi mootori pöörded langevad 4 sekundit peale masina operaator on lõpetanud juhtkangide kasutamise. See omav väga positiivset mõju kütuse säästmisele. Selle funktsiooni käivitamiseks keerake süüteluku kõrval olevat “A/I” tähistusega lülitit.

Auto-idle-knob

Automaatne SEISKAMINE. Selle funktsiooni kasutamine hoiab ära tarbetu kütuse kulutamise. Monitoril valige automaatse seiskamise režiim tehes järgmised valikud Peamenüü – Seaded – Automaatne seiskamine. Selleks, et käivitada mootorit peale automaatset seiskamist taasasetage võti “start” positsiooni.

Auto-shut-down

Nüüd on Tallinnas avatud ka Hitachi rasketehnika keskus, milles võib tutvuda uusimate masinate mudelitega. Samas keskuses asub ka varuosade ladu ja hoolduskeskus. Tuge saab kõikides tehnilistes ja muudes küsimustes alati ka telefoni ja e-posti teel.

Lisainfo:

rotator@rotator.ee
Tel 6 406 030, 58 859 252
Faks 6 406 031

HITACHI varuosad, remont ja hooldus:
hooldus@rotator.ee
Tel 6 406 032, 50 22 899

HITACHI masinate müük:
myyk@rotator.ee
Tel 6 406 034, 58 859 252

Suur-Sõjamäe 52
Tallinn 11415
Eesti