Hitachi uuendas miniekskavaatorite tehast

18.9.2018

Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) on pärast ulatuslikku moderniseerimisprogrammi ametlikult avanud renoveeritud mini ja kompaktse ekskavaatori tehase.

Hollandis (Oosterhout) asuv 8000 m2 suurune tehas keskendub ZX10-ZX85 mudelite tootmisele. Täiustatud rajatised pakuvad suuremat tõhusust, mida on vaja selleks, et vastata kasvavale nõudlusele Euroopas.

”Meil on juba kahekordistunud aastane toodang 2500-5000 masinaga alates 2014. aastast,” ütleb tehase peadirektor Marco Verhoef. ”Renoveerimine võimaldab meil suurendada seda arvu üle 7000 masina aastas.”

Eriline sündmus

21. juunil toimus eriline avamistseremoonia, kus osalesid HCME töötajad ja põhilised Hitachi kliendid. HCME presidendil, tegevdirektoril Makoto Yamazawa, tootmis- ja hankejuhatajal Kazutoshi Yoshioka oli au kuulutada tehas avatuks.

Kuue kuu renoveerimise käigus jätkus tootmine. Marco tunnustab oma 100 töötajat: ”Täname kõiki meie pühendunud töötajaid, meil on nüüd täielikult renoveeritud ja parem tehas ning me oleme väga uhked selle üle, mida oleme saavutanud.”

OHT_Opening_RGB