Küpsised

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mida veebibrauser kasutaja seadmesse salvestab. Küpsised sisaldavad anonüümset ja unikaalset identifikaatorit, mis annavad meile infot, kui paljud inimesed veebilehte külastavad. Küpsised ei salvesta isiklikke andmeid (näiteks nimi ja asukoht). Küpsised on abiks teenuste, tehniliste funktsioonide, tootearenduse, aruandluse ja reklaami parandamiseks.

Küpsiste ja kasutamisteabega loodame, et saame oma teenuseid vastavalt klientide eelistustele arendada. Te võite takistada küpsiste töötamist, kui seda soovite, muutes oma brauseri seadeid. Siiski peaksite silmas pidama, et küpsiste blokeerimine või kustutamine võib ebasoodsalt mõjuda või isegi blokeerida teenuse kättesaadavust.

Me austame Teie privaatsust, seega käsitleme Teie isiklikke andmeid nõuetekohaselt. Anname oma parima, et tagada Teie teabe konfidentsiaalsus, turvalisus ja täpsus. Teie andmeid ei edastata kolmandatele isikutele. Teie isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitsmise üldmäärusega (General data Protection Regulation).